Підліток міг втратити обидві нижні кінцівки, якби не грамотні дії правоохоронців, які його знайшли.

У Чернігівській області патрульні поліцейські вночі шукали заблукалого в лісі 17-річного хлопця, якого після виявлення несли сім кілометрів до автомобіля. Про це в суботу, 20 лютого, повідомила прес-служба Нацполіції в регіоні.

«Інформація про те, що холодної зимової ночі хлопець із села Піски пішов у бік лісу і не повернувся, надійшла в поліцію на початку четвертої години ранку. Бабуся розповіла диспетчеру 102, що онук зник близько опівночі», — зазначено в повідомленні.

Відзначається, що поліцейські планували знайти підлітка за слідами, які вели через поле в ліс. При цьому висота снігового покриву виключала використання службового автомобіля.
Виявити хлопця вдалося патрульним Максимові Пономаренку і Дмитрові Харченку ближче до ранку. Він лежав на снігу, у свідомості, проте не міг рухатися, оскільки не відчував ніг.
Двом поліцейським довелося нести постраждалого сім кілометрів — до місця, куди міг під'їхати автомобіль, — на ходу розтираючи йому ноги і руки.Нарешті, підлітка доставили в Бахмацьку центральну лікарню, де йому діагностували загальне переохолодження й обмороження ніг. За словами медиків, хлопець міг втратити обидві нижні кінцівки, якби не грамотні дії поліцейських.