Поліція розслідує обставини смерті жінки з с. Данине

В ніч з 18 на 19 червня, близько опівночі до відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у с. Данино Ніжинського району, за місцем власного проживання померла молода жінка. Про смерть повідомила родичка – сестра чоловіка покійної.

Після огляду тіло жінки направлено до моргу для проведення судово-медичної експертизи. Чоловік померлої був присутній під час огляду та запевняв поліцейських у тому, що як померла його дружина він не бачив, адже його певний час не було вдома, а коли повернувся – вона вже не дихала.

Вже наступного дня, під час розтину, було встановлено, що жінку вбили. У неї був набряк головного мозку, травми внутрішніх органів, кров у черевній порожнині.
Спочатку підозри впали на чоловіка, адже проживали вони вдвох, сторонні особи бували у будинку не часто. Той як міг переконував оперативників у своїй непричетності. Заперечував будь-які факти сварок і, тим більше, бійок з дружиною. Казав, що любив її і сам би хотів знайти того, хто вбив його дружину.

Майже дві доби знадобилося поліцейським для того, щоб вщент розбити напрочуд добре сплановану лінію захисту злочинця. У с. Данино та прилеглих селах зайшли чи не до кожної хати, по крихтам збираючи відомості про родину покійної. Допитали понад сотню свідків! З’ясувалося, що у ті дні до них додому ніхто не приходив, конфліктів вона ні з ким не мала. А от чоловік… Під тиском беззаперечних доказів вирішив зізнатися у скоєному.

Правоохоронцям він розповів, що того дня вони з дружиною посварилися. Вона ображала його та, у якийсь момент, він не стримався. Завдав їй кілька ударів по різних частинах тіла, однак та ще була жива. Коли ж через деякий час зайшов до будинку, – жінка не дихала. Не розгубившись він прибрав сліди злочину та подзвонив до своєї сестри, а та до поліції. Слідчим чоловік надав свідчення, у вчиненому розкаявся.

Враховуючи тяжкість злочину, а також інші обставини пов’язані з передбаченими законодавством ризиками, чоловіка було затримано у порядку ст. 208 КПК України. На даний час, у ізоляторі тимчасового тримання він чекає на рішення слідчого судді про обрання запобіжного заходу як підозрюваний у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що потягло смерть потерпілого).

Досудове розслідування триває….

Сектор моніторингу Ніжинської поліції
(фото з мережі)

Джерело: nizhynnews