«ДУМАЛА, ЩО БУДИНОК ЗІРВАВСЯ, — ділиться схвильована Тетяна Конопля, жителька пошкодженої квартири в 3 мікрорайоні, де сьогодні, 18 липня, о 5.40 стався вибух з наступним горінням в гаражі. — Чомусь не спалося. Дрімала. І тут таке відчуття, ніби зірвався будинок. Вибігла на вулицю…і мені стало погано. Ось, погляньте, повилітало скло з вікна в кімнаті, з балконної рами. Повилітали шибки і в інших квартирах».
За інформацією управління УДСНС в Чернігівській області, внаслідок вибуху відбулось руйнування конструктивних елементів двох гаражів, 24-річного чоловіка з опіками верхніх кінцівок ІІІА-IV ступеню доставлено до Ніжинської центральної міської лікарні.
За викликом на місце події прибув черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі двох автоцистерн та 10 чоловік особового складу. Вогнеборці о 6.15 пожежу ліквідували. Внаслідок пожежі пошкоджено майно на площі 5 м кв. На даний час проводяться роботи по розбору конструктивних елементів гаражів.
Причина та обставини події встановлюються. За попередньої інформацією стався виток газу із газобалонного обладнання автомобіля. За фактом події розслідування проводять правоохоронні органи.

За інформацією головного лікаря Ніжинської центральної міської лікарні ім.М.Галицького Олександра Костирка, загальний стан постраждалого стабільний, загрози життю немає. Він знаходиться в міській лікарні. З Чернігівської обласної лікарні викликали консультанта лікаря-комбустіолога (займається лікуванням опіків важких ступенів).

Джерело: Ніжинська міська газета «Вісті»

Фото Тетяни Марченко