У Чернігові, 14 серпня, під час відпочинку на пляжі «Золотий берег» у Десні втопилась 12-річна дівчинка Юлія Мойсеєва. Її тіло знайшли 16 серпня.

reka_Desna_photographiya_31-e1502958263647

Упродовж двох діб рідні дівчинки й небайдужі чернігівці марно сподівалися, що дитина жива. Була версія, що вона вийшла з води, злякалася і кудись пішла.

Тим часом водолази і співробітник МНС шукали Юлю в Десні дві доби, а поліцейські прочісували зарості вдовж берега.

Тіло дівчинки, яке несла течія, побачив чоловік, який ішов по пішохідному мосту. Він зателефонував до поліції. І вже дуже скоро водолази витягли з води тіло.

На впізнання приїхав 35-річний дядько бідолахи.

За його словами, того злощасного дня Юля була на пляжі з батьками та молодшим 8-річним братиком. Мати була у воді поруч із донькою, на відстані двох метрів. Коли дівчинка пірнула і не виплила, мати почала шукати її руками під водою і навіть майже вхопила дитину. Але Юля вислизнула та зникла. Дівчинка тільки вчилася плавати.

Відомо, що Юля закінчила 7-й клас і захоплювалася художньою гімнастикою.

Юля була такою дівчинкою, яка нікуди без дозволу матері не ходила, тим паче гуляти.

Мати дівчинки шокована. За словами рідних, не може ні ходити, ні розмовляти. Їй дали пігулки, щоб хоч трішки поспала. Дома їй перебувати дуже важко.

Батько Юлі загинув, коли їй не було ще року. Мати потім знову вийшла заміж.

Примітно, що в день, коли втопилася дівчинка, на пляжі було безліч людей. І ніхто дитину не зміг врятувати. Усі просто дивились і кричали: «Допоможіть! Тоне! Рятувальники!».

Джерело: тижневик «Весть»