По вулиці Воздвиженська, біля загальноосвітньої школи №5, сталася подія, що значно вплине на благоустрій тротуару поруч. Про це написали на сайті Уненіж.

На протилежному боці проїжджої частини від школи існує так званий тротуар, по якому прямують до школи діти, йдуть до зупинки громадського транспорту та повз неї  звичайні пішоходи. Цей тротуар тільки має таку назву, а насправді люди йдуть по звичайній стежці, яка часто, коли пройдуть дощі, перетворюється в суцільну багнюку. Тому цю багнюку потрібно обходити по проїжджій частині, по якій, незважаючи на те, що комунальним підприємством «ВУКГ» було встановлено «лежачі поліцейські», пролітають автівки. Також той проміжок дороги являє собою закритий поворот з підйомом. Існує великий ризик виникнення аварійно-небезпечних ситуацій.

Комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» розпочато ряд робіт з благоустрою даного тротуару. В ході робіт тротуар буде викладений бетонними плитами у два ряди: від автобусної зупинки до повороту на вулицю Мирна. Плити взяті зі скверу ім. М. Гоголя, які були демонтовано в ході робіт по вкладанню нової тротуарної плитки. І відтепер ці плити отримають «нове життя» і ще довго служитимуть на благо людей.

До роботи з монтажу плит залучається техніка підприємства та бригада робітників. Вантажівками завозиться пісок, бульдозером він розрівнюється по всій площині та готується основа під плити. Бригада робітників за допомогою автокрану старанно вкладає плити на всьому проміжку запланованої ділянки дороги. Для такого роду робіт буде задіяно близько 200 плит та декілька вантажівок піску. Наразі триває інтенсивна робота з монтажу, що дасть можливість якомога швидше встановити новий тротуар.

Такі роботи значно покращать благоустрій вище згаданої ділянки дороги по вулиці Воздвиженська і, що найважливіше, суттєво покращать безпеку та комфорт пересування пішоходів!