Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради під керівництвом першого заступника міського голови Григорія Олійника.
У зв'язку із кризовою ситуацією, що склалася на території всієї України через відключення подачі природного газу Російською Федерацією,  було прийнято рішення призупинити навчальний процес з 03 по 07 березня 2018 року у вищих навчальних закладах I — IV рівня акредитації, у професійно — технічних навчальних закладах, загальноосвітніх навчальних закладах, крім  ДНЗ і тих, що опалюються альтернативними видами палива,  та вжити заходів щодо мінімально допустимого використання теплової енергії.
Рекомендувати керівникам комунальних підприємств, бюджетних установ починаючи з 18 год. 00 хв. 02 березня 2018 року вжити заходів для максимально економного використання природного газу, ТОВ «НіжинТеплоМережі» обмежити надання послуг населенню з гарячого водопостачання  у разі наявності технічних можливостей на період з 03 по 07 березня 2018 року та вжити всіх можливих заходів для максимально економного використання природного газу.

Відділ інформаційно-аналітичної

роботи та комунікацій з громадськістю

Джерело: Ніжинська міська рада