Ніжинською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства.

22.05.2017 року о шостій годині ранку на службу «102» надійшло повідомлення про те, що в одному із сіл Бобровицького району у власному будинку виявлено труп сорокадвохрічного господаря з тілесними ушкодженнями.

Завдяки забезпеченню належного процесуального керівництва Ніжинської місцевої прокуратури проведено ряд скоординованих невідкладних слідчих (розшукових) дій.217

Підозрювану у вчиненні злочину особу встановлено впродовж одного дня. Нею виявилася дружина потерпілого, яка зізналася у вчиненні злочину та надала покази, оскільки по «гарячих слідах» здобуто докази її причетності до вчинення кримінального правопорушення. Причиною трагедії стала побутова сімейна сварка.

Наразі триває слідство. Підозрювану у вчиненні злочину затримано у порядку ст. 208 КПК України. Останній повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство).

Хід досудового розслідування перебуває на контролі Ніжинської місцевої прокуратури.