До Дня Незалежності завершиться будівництво пішохідного світлодинамічного фонтану у сквері Лисянського та сучасного футбольного міні-поля на базі міської дитячої футбольної школи. Народний депутат України Олександр Кодола не лише ініціював залучення бюджетних коштів кошти на спорудження цих об`єктів, але й особисто контролює хід будівельних робіт.

Для розташування фонтану місцева влада запропонувала місце в центрі Ніжина з підведеними комунікаціями на пішохідній зоні в сквері Лисянского за адресою: вул. Гоголя, 4 б. ще минулого року. Нині роботи з його будівництва практично на завершальному етапі.

З проханням про будівництво футбольного міні-поля адміністрація футбольної школи щороку зверталась до міської ради та різних організацій. Однак, за браком коштів, це питання відкладали у довгий ящик. Завдяки коштам, ініціативі  Олександра Кодоли, мрія трьохсот вихованців міської школи футболу стала реальністю. 

«Точно таке міні-поле зі штучним покриттям, за сприяння Олександра Кодоли, уже збудували на території міського стадіону «Спартак». Там мають змогу займатися як спортсмени в рамках змагань, так і усі бажаючі жителі міста. Тепер таке поле з’явиться і в нас. На території нашої школи футболу є старий хокейний майданчик з якого ми і хочемо зробити сучасне футбольне поле. До обіду тут зможуть займатися учні ЗОШ №9, яка знаходиться на суміжній з нами території. Після обіду тренуватимуться вихованці футбольної школи, яких у нас понад трьохсот», — каже директор Ніжинської міської дитячої школи футболу Юрій Таран.

Вікторія Жежелева