Про це голова комітету митної політики Верховної Ради України Ніна Южаніна заявила на засіданні комітету 21 березня разом з представниками Автоєвросили та інших зацікавлених організацій.

Головна вимога влади – після набрання чинності закону про пільгове розмитнення автомобілів на єврономерах має бути повністю припинений ввіз таких авто.

Інша пропозиція, яка прозвучала на зустрічі в комітеті з вуст Ніни Петрівни – дозволити пільгове розмитнення автомобілів лише тим людям, які чесно сплатили податки з зароблених коштів. Тобто якщо людина отримувала офіційний дохід і сплатила з нього податки, то вона може розмитнити автомобіль на ту суму, яку вона заробила. Якщо ж офіційних доходів нема, то права розмитнення за пільгою також не буде.

Ще одна вимога Ніни Южаніної – пояснити людям, котрі сплатили всі податки при ввезенні автомобілів, чому для євробляхерів робляться особливі умови. У той час як інші змушені сплачувати податки при розмитненні за повними ставками.

Як повідомлялося, влада та активісти обговорюють законопроект про розмитнення авто на єврономерах, за основу якого буде взято молдавський аналог.

Матеріал - Факти

Джерело: Нежатин