14-15 квітня в місті Ніжині відбувся XIII відкритий кубок м. Ніжина з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, у якому взяло участь 5 жіночих команд, а саме: «Ніжинка» м. Ніжин, «Сумчанка» м. Суми,  «Солма-сервіс» м. Київ, «Артеміда» м. Київ, «Діаком» м. Київ та 7 чоловічих команд, а саме: «ТЕМП» м. Ніжин, «Чернігів-спорт», «ХарківРегіонГаз»      м. Суми, «КНЕІ ЧНТУ» м. Чернігів, «Зірка» м. Ніжин, «Стрібог» м. Київ та команда «ПХДУ» м. Переяслав Хмельницький.

Змагання розпочалися яскравим виступом юних вихованок фітнес клубу «Позитив» під керівництвом Г.Арвахі.

За два дні змагань було зіграно 22 гри, 86 партій. Боротьба була дуже запеклою, адже рівень команд був дуже високий, бо участь приймали гравці котрі мають досвід гри як за кордоном так і у професійних командах чемпіонату України.

До останньої гри не було зрозуміло хто ж все таки стане переможцем.

Після фінального свистку судді відбулося урочисте нагородження переможців та призерів, а також кращих гравців XIII відкритого кубку м. Ніжина з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, які були нагороджені медалями, грамотами, кубками, пам’ятними годинниками, цінними подарунками від меценатів, що допомогли у проведенні нагородження – Сутула О.О., Акопян Г.В. та Дяченка В.І.

Отже, результати змагань серед чоловіків:

 1. ТЕМП, м. Ніжин;
 2. Чернігівспорт;
 3. Харьків РегіонГаз;
 4. КНЕІ ЧДТУ;
 5. Зірка;
 6. ПХДУ;
 7. Стрібог;

Результати змагань серед жінок:

 1. Сумчанка;
 2. Діаком;
 3. Солма-сервіс;
 4. Ніжинка;
 5. Артеміда.

Також напередодні відбувся фінальний тур Ніжинської волейбольної ліги серед чоловічих команд, що тривала з жовтня 2017 року по квітень 2018 року, у якій взяло участь 8 команд.

Призові місця розподілилися наступним чином:

 1. ТЕМП;
 2. Зірка;
 3. НДУ ім. М. Гоголя;
 4. Іскра;
 5. НАТК;
 6. Атлантік;
 7. Викладачі НАТІ;
 8. Студенти НАТІ.

А вже невдовзі 05 травня 2018 року у м. Ніжині на міському стадіоні «Спартак» відбудуться змагання з пляжного волейболу на новому майданчику для пляжних видів спорту, що був відкритий у вересні 2017 року.

Джерело: nezhatin