27-28.04.2016 року в м.Чернігові на оновленому  стадіоні  ім.Гагаріна відбулись  VІ юнацькі ігри  школярів Чернігівської області  з легкої атлетики.

9SKt6j5lBdI

Так  КОВАЛЕВСЬКИЙ  КИРИЛ в перший день змагань, не зважаючи на холодну і вітряну погоду, став кращим у стрибках у довжину з результатом 6.54. Кирил не тільки став кращим стрибуном на цих змаганнях, він встановив новий рекорд міста Ніжина  та КДЮСШ, який протримався 29 років (колишній рекорд 6.50 належав Шмаровозу Сергію). В другий день Кирилу не було рівних у потрійному стрибку. Зайнявши  І  місце, Кирил випередив прилучанина, який  зайняв ІІ  місце більш ніж на півметра.

КРАВЧЕНКУ ДМИТРУ не було рівних  у штовханні ядра. Він впевнено переміг з результатом 16.27. У метанні диска Дмитро поступився тільки чернігівчанину  Журбі В., який нещодавно був представником України на матчевій зустрічі Україна-Білорусь-Турция.

ЛЕВЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА здобула впевнену перемогу  у потрійному  стрибку з рез. 11.51 та з великим  відривом  випередила всіх суперниць.  У  стрибку у довжину Олександра  поступилась тільки менській учасниці.

У бар’єрному  бігу на 400 метрів впевнено подолавши дистанцію   І місце здобув МАЗУР ДМИТРО. Також Дмитро зайняв ІІІ місце  з  бігу на 110 м з бар'єрами.

До п’ятірки кращих на різних видах змагань  потрапили:

КАПЛЕНКО  НАДІЯ – з бігу на 100 та 200 метрів,

НОВОГРАДСЬКА ДАРЬЯ – штовхання ядра  та метання  диску,

ЩЕРБИНА АНАСТАСІЯ – з бігу на 800 м.

РОСКОТ  АНАСТАСІЯ -  з бігу на 100м з/б.

ЕСТАФЕТНІ  команди юнаків та дівчат.

Хочеться відзначити, що Спартакіада школярів відбувається один раз на 4 роки і на кожен вид програми було представлено  по 15-20 представників міст та  районів  Чернігівської області.

В командному заліку з 21 команди м.Ніжин  зайняло 5 місце.

За підсумками змагань Ковалевський Кирил, Кравченко Дмитро  та Левченко Олександра впевнено потрапили до збірної команди Чернігівської області , які будуть представляти наш регіон на VІ іграх школярів України.

Мабуть, якщо б в місті були  кращі умови для розвитку легкої  атлетики, на сам перед  на стадіоні (бігове покриття, сектори для штовхання, метання  та стрибків), то й результати були б теж значно кращі. Дуже хочеться на це сподіватись.