Ще у вересні минулого року Ярослав Попенко біля будівлі Прилуцького відділу поліції ударив ногою громадського активіста і той отримав закритий перелом руки. Ще раніше цей 34-річний чоловік у веселому стані протаранив паркан приватного будинку. Та раніше все йому сходило  з рук, тепер же він зник з міста. Вся оригінальність цього зловмисника полягає в тому, що його мати є міською головою Прилук

Тепер же за процесуального керівництва Прилуцької місцевої прокуратури повідомлено про підозру синові міської голови Прилук у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров'я).

Як повідомили в обласній прокуратурі, згідно з висновком судово-медичної експертизи, такі тілесні ушкодження належать до категорії середньої тяжкості за ознакою розладу здоров'я терміном більше 21 дня.

Оскільки підозрюваний не з'явився до органу досудового розслідування, також його не було й за місцем проживання, повідомлення про підозру вручили його матері Ользі Попенко, яка є прилуцьким міським головою.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Джерело: golos.com.ua