За кілька сотень метрів від туристично-готельного комплексу «Бреч» сталася жахлива дорожня пригода. Постраждало двоє людей, які збиралися одружитися. Пише сайт Сусіди.City

31 серпня молода пара корюківчан — 32 — річний Віталій та 20-річна Каріна, їхали заплатити за церемонію розпису до Бречі. Мчали на спортивному мотоциклі «Хонда».

Не справився з кермуванням

Місцеві поліцейські припускають, що їхали на великій швидкості. До села лишалися лічені сотні метрів. Та несподівано, дуже близько перед водієм, пролетіла ворона. Віталій каже, що не справився з кермуванням і мотоцикл понесло.

Пробило огорожу біля чужого будинку, занесло їх більше, ніж на десять метрів від дороги. Віталій підхопившись, кинувся до коханої. А вона була незрушна. Зателефонував до корюківської екстреної допомоги.До нашої служби повідомлення надійшло об 11 годині 24 хв. За лічені хвилини медики уже були у дорозі» - лікар виїзної бригади Анатолій Волощук.

Тиск ризикований, низький

Коли швидка допомога прибула, то медики побачили молодого чоловіка, який ходив біля дороги. Лице, шия обдерті, на лівому передпліччі у верхній третині — рвана глибока рана. На щастя, судини, нерви та м’язи не пошкоджені.

Були синці на ногах, животі у молодої дівчини. За свідченням працівників служби, вона лежала нерухома. Жахало, що артеріальний тиск був ризиковано низький.
«Ми припускали, — говорить Анатолій, що у дівчини Каріни травма хребта, тому що вона не могла рухати кінцівками. У таких випадках поміщають тільки на щит, що й зробили. Дівчина кричала від сильного болю у спині. Коли увели знеболюючий морфін — затихла. Обоє молоді чоловік і дівчина були тверезі».

Множинні рани в обох

На місці пригоди того дня у суботу побувала слідчо-оперативна група поліції. «Недалеко від Бречі, де був поворот і заокруглення дороги, - розповідає слідчий Ігор Клочко, — ми побачили, що придорожня огорожа розбита. Обох — водія і пасажирки, вже не було на місці пригоди. Їх забрала «швидка».

Пізніше дізналися, що в молодого чоловіка, який був за кермом, множинні рани, забої. Подібне — й у пасажирки. Ми зробили висновок, що водій на заокругленні  автошляху не вибрав безпечної швидкості та не справився з керуванням транспортним засобом.

Проте, триває перевірка, слідство продовжується, шукаємо інші факти. З’ясовуємо, чому сталася така жахлива пригода. Мотоцикл «Хонда» перебуває у дворі поліції».

Весілля буде 

Того ж дня об 11 год 55 хв молода пара постраждалих була доставлена у приймальне відділення Корюківської районної центральної лікарні. Їх помістили у хірургічне відділення.

На лікуванні дівчина перебуває у першій палаті, а хлопець — у четвертій. З часу пригоди минуло кілька днів. Віталій каже, що за цей час його справи пішли на поправку. До ДТП чоловік працював слюсарем у компанії «Чернігівгаз» Корюківського відділення газового господарства.

Каріна і досі перебуває у досить тяжкому страні, але у свідомості, починає потихеньку рухатися. Дівчина тимчасово не працює. Про заплановане весілля Віталій сказав, що воно обов’язково відбудеться, можливо, наприкінці вересня чи у першій декаді жовтня.