24 квітня 2016 року свій 90-річний ювілей відсвяткував ветеран Великої Вітчизняної війни та праці, почесний громадянин Чернігівської області Петро Андрійович Крапив'янський.

IMG_7468

Петро Андрійович Крапив’янський у свої  16 років став народним месником. У складі партизанського об’єднання «За Батьківщину» ходив у розвідку, брав участь в боях. 22 травня 1943 р. отримав тяжке поранення.

У вересні 1943 р. форсував Дніпро. Відбиваючи атаки гітлерівців, разом з друзями зайняли плацдарм на правому березі і утримували його до приходу радянських військ. Партизани виконали завдання і продовжили бойові дії у складі армії.

Петро Андрійович одержав направлення у полкову школ Воював у складі Білоруського фронту командиром відділення 82 мм. мінометів. Після поранення та контузії — короткочасне лікування і знову в бій. Перемогу святкував на території Німеччині.  Батьківщина відзначила мужнього воїна бойовими нагородами.

У 1959 р. закінчив Харківський юридичний інституту. Працював помічником прокурора, старшим слідчим у прокуратурі та МВС.

Петро Андрійович понад сорок років проводить активну громадську та військово-патріотичну роботу. З часів Великої Вітчизняної він веде щоденник. Події тих час описує у своїх оповіданнях, які друкуються в газетах та в книжках у своєму творчому доробку має вже 4 книги.