20 січня в Київському виставковому центрі “Парковий” провели Міжнародний турнір з професійного боксу в супер-легкій та важкій вагових категоріях. Участь у турнірі взяв і ніжинський боксер Петро Іванов.

Про це написали на сайті Правда Тут.

Бій транслювався на телеканалі “Xsport” о 19.00.

Петро бився із старшим від себе на кілька років хорватом Боско Мізичем (76, 2 кг), у якого за спиною було 18 боїв – 13 із них виграно нокаутом.

У 2 раунді ніжинський спортсмен впевнено переміг свого суперника нокаутом.

“Був нестандартний суперник, лівша. Думали, що матимемо труднощі, оскільки я вперше боксував із шульгою. З першого раунду ми знайшли свою дистанцію, кілька разів ударили, зрозуміли, що можемо закінчити бій достроково. Фізично хорват був сильним, кремезним, досвідченим, відчувався удар. Відчуття після бою – лише позитивні. Було приємно, що підтримати мене приїхало багато ніжинців (а таких було близько 50). Ви б чули, який стояв гул! Таке відчуття, наче боксував у своєму рідному місті, а не в Києві”, – ділиться враженнями Петро Іванов.

Тренування проходили в Києві, на Олімпійській базі. Молодий ніжинський боксер тренувався двічі на день, по 2 години. Були спаринг-партнери з Англії, суперники міжнародного рівня.

Із 10 своїх боїв 5 Петро перміг нокаутом. Хлопець відзначає, що цей бій став для нього новою сходинкою підкорення боксерської арени. Це був останній рейтинговий бій Петра, наступний бій обіцяють зробити титульним, який стане частиною шляху до чемпіонського поєдинку.

Петро Іванов висловлює велику вдячність своєму тренеру В’ячесаву Кожуховському, депутатам міської ради братам Олександру та Ігорю Шалаям, які очолюють Федерацію боксу та кікбоксингу Ніжинщини, директору Ніжинського лісового господарства Юрію Болоховцю та тим, хто його підтримував.