«Жваве обговорення на засіданні виконкому Ніжинської міської ради, яке відбулося 24 червня, викликало наступне питання: чи дозволити одному з чернігівських підприємців встановити атракціони на площі Франка під час майбутніх вихідних?

Сам приватний підприємець на засідання виконкому не з’явився. Коротку інформацію про його наміри надала начальник Управління культури та туризму Тетяна Бассак.

Підприємець виказав бажання встановити атракціони, гімнастичний батут, дартс на центральній площі Ніжина на період з 25 по 27 червня включно.  «Відповідні сертифікати у нього є, адже він не вперше приїжджатиме до Ніжина. Необхідних технічних умов  дотримуватиметься. Проблеми з освітленням вирішуватиме самостійно», – підкреслила Тетяна Федорівна.

«Це добре, що у приватного підприємця з Чернігова є бажання зробити свято для юних ніжинців. Головне – щоб атракціони були в гарному належному стані, адже вони працюватимуть на центральній площі міста», – зауважив секретар міської ради Юрій Хоменко.

«Так, це слушне зауваження: площа Франка є обличчям міста, громади. Те, що тут відбувається, те, що тут встановлюють, повинно мати естетичний вигляд», – наголосила заступник міського голови Ірина Грозенко.

«Але ж ми втратимо кошти, які може сплатити до міського бюджету цей підприємець», –  поділився думкою заступник міського голови Сергій Смага.

Протягом кількох хвилин заступники міського голови та члени виконкому зважували всі «за» та «проти». Обирали між двома чинниками: надходженнями у бюджет і безпекою громадян. Але коли виявилося, що надходження складатимуть приблизно лише дві-три сотні гривень за ці дні, а не тисячі, як дехто собі уявляв, то відповідь на питання віднайшлася сама.

Її озвучив перший заступник міського голови, головуючий засідання Федір Вовченко: «Безпека ніжинців – понад усе! Ми готові співпрацювати з усіма, хто цього хоче. Але виключно в рамках закону та в умовах, безпечних для громадян».

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет