В Ніжині тривають роботи з облаштування території навколо нещодавно збудованого поряд з міськім стадіоном сучасного міні-футбольного поля розмірами 42×22 метри зі штучним покриттям та огорожею.

Днями під час робочої поїздки до Ніжина народний депутат України Олександр Кодола проінспектував хід робіт на цьому об’єкті, для будівництва якого залучив 1,4 мільйонів гривень з державного бюджету.

«Я хочу, щоб Ніжин, центр мого виборчого округу,  мав найкращі сучасні об'єкти інфраструктури. Саме тому я системно залучаю кошти від держави на допомогу громаді міста. Це футбольне поле, подібного якому в Ніжині ще не було, один із проектів нашої команди. Вірю, що ніжинським любителям фізкультури та спорту відстане у нагоді», — розповів депутат.

На даний час міська влада має виконати роботи з благоустрою навколо самого спортивного об’єкту. Чи встигнуть це зробити, як раніше планувалося до 01 червня — Дня захисту дітей, наразі невідомо.

 «Чим швидше це буде зроблено, тим швидше ніжинські спортсмени зможуть тренуватися і проводити змагання на новому стадіоні», — звернув увагу депутат керівників і мешканців міста на необхідність пришвидшення робіт і впорядкування території навколо спортивного об’єкту.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли