DSC_1102-1024x68131 березня 2017 року о 17-00 год. в міському Будинку культури відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу професійної майстерності «Людина року-2016», — повідомляє управління культури та туризму Ніжинської міської ради.

Номінації та  Переможці «Людина року-2016»

1. «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ»
Комунальне підприємство «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства»

2. «ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ»

Вастюк Микола Васильович – виконавець робіт Комунального підприємства «Служба єдиного замовника»
Писаренко Людмила Віталіївна – начальник фінансового управління Ніжинської міської ради

3.«ПРАЦІВНИК МЕДИЧНОЇ СФЕРИ»

Саєнко Олександр Вікторович – мед брат дитячої поліклініки Ніжинської центральної міської лікарні ім... М. Галицького

4. «МЕЦЕНАТ РОКУ»

Копиця Наталія Миколаївна – директор приватного підприємства «Копиця»

5. «ШКОЛА РОКУ» Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 (директор – Мисник Ольга Миколаївна)

6. «СПОРТСМЕН РОКУ»

Кубрак Іван Юрійович – вихованець Ніжинської КДЮСШ НМО ФСТ «Спартак», учень 10 класу ЗОШ № 13

7. «ТРЕНЕР РОКУ»

Шуляк Сергій Володимирович – керівник гуртка ракето-моделювання ніжинської Станції юних техніків
Васильєв Олександр Юрійович – старший тренер вищої категорії Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Ніжинського місцевого осередку ФСТ «Спартак»
Іващенко Сергій Данилович – тренер-викладач Ніжинської дитячо-юнацької спортивної шахової школи

8. «ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ РОКУ»

Тверітінова Оксана Василівна – головний бухгалтер ТОВ «Фірма «ЛАКС», поетеса
Бобир Людмила Вікторівна – викладач Ніжинської дитячої хореографічної школи, завідувач музичним відділенням, керівник ансамблю скрипалів «Рондо» Ніжинської дитячої хореографічної школи
Авер’янова Тетяна Миколаївна – викладач Ніжинської дитячої хореографічної школи, завідувач концертмейстерським відділенням, керівник ансамблю скрипалів «Рондо» Ніжинської дитячої хореографічної школи.

9. «ДОСЯГНЕННЯ РОКУ»

Шумський Микола Олександрович – завідувач кафедри інструментально-виконавської підготовки, професор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя
Король Юліана Володимирівна – учениця 4-А класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, учасниця ДЗАТ «Вікторія» міського Будинку культури

10. «АКТИВНА ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ»

Півненко Тетяна Іванівна – учасниця Волонтерської групи «Солдатські страви»
Ступак Микола Іванович – виконавчий директор ТОВ «Гастроном «Ніжинський»

11. «ВІДКРИТТЯ РОКУ»

Броварець Ольга Олександрівна – провідний науковий співробітник відділу молекулярної та квантової біофізики Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України

12. «РОДИНА РОКУ»

Романенко – багатодітна прийомна родина

13. «ЗАХИСНИК РОКУ»

Кушнір Микола Іванович – полковник, командир В/Ч 3160

14. «РЯТІВНИК РОКУ»

Коломін Костянтин Геннадійович – перший заступник командира Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної
служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС України)
Зайцев Андрій Леонідович – командир авіаційної ланки авіаційної ескадрильї спеціального призначення на літаках Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС України)

15. «РЕКОРД РОКУ»

Мухомодєєв Костянтин Костянтинович – студент 4 курсу природничо – географічного факультету Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя

16. «СЛУЖІННЯ ГРОМАДІ»

Група «Молитовний Майдан Ніжина»
Кодола Олександр Михайлович – народний депутат Верховної Ради України

17. «МИТЕЦЬ РОКУ»

Петренко Юлія Миколаївна – викладач – методист дитячої школи мистецтв при КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім.
М. Заньковецької», художниця

18. «ПРОЕКТ РОКУ»

Проекти «Молодь діє» та «АПеЛьСиН», керівник проектів – Тимченко Анжела Володимирівна, керівник гуртка «Орієнтир», координатор Ліги старшокласників м. Ніжина

19. «ПОДІЯ РОКУ»

Перемога м. Ніжина в у 5 етапі Всеукраїнської акції «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка»

20. «СОЦІАЛЬНА УСТАНОВА»

Ніжинський центр соціально-психологічної
реабілітації дітей, керівник – Слюсаренко Маріетта Ігорівна

21. «ТВОРЧИЙ НАСТАВНИК РОКУ»

Панченко Олександр Іванович – викладач спеціалізації «Декоративно – прикладне мистецтво» КВНЗ «Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької»

Детальна інформація за телефоном або електронною поштою:
Управління культури і туризму Ніжинської міської ради 2-35-51, cultura_nizhyn@ukr.net

Фото “Людина року-2015” (В городе N)