Заробітна плата колишньої голови Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук за вересень склала 543 тис. гривень, а нового голови ЦВК Олега Діденка – 738 тис. гривень.

Про це йдеться у відповіді секретаріату ЦВК на запит Українських Новин.

За вересень Сліпачук було нараховано 543 тис. гривень зарплати.

Її посадовий оклад та надбавка за інтенсивність праці склали по 12,6 тис. гривень, а персональна надбавка – 8,8 тис. гривень.

Водночас вона також отримала 46,7 тис. гривень відпускних, 227 тис. гривень компенсації за невикористану відпустку і 235,3 тис. гривень матеріальної допомоги на оздоровлення.

Екс-заступникам голови ЦВК Євгенію Радченку та Олегу Конопольскому за вересень було нараховано по 444 тис. гривень зарплати.

Зокрема кожен з них отримав приблизно по 200 тис. гривень компенсації за невикористану відпустку і таку ж суму матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Екс-секретар ЦВК Наталія Бернацька заробила за вересень 324,3 тис. гривень, з яких понад 200 тис. – це допомога для вирішення соціально-побутових питань.

Зарплати решти 12 екс-членів ЦВК за вересень склали від 135,3 тис. до 738 тис. гривень.

В середньому зарплата одного члена Центрвиборчкому за вересень склала 420,2 тис. гривень.

При цьому весь склад ЦВК був звільнений 13 вересня.

У новий склад Центрвиборчкому увійшли 4 члени попереднього складу комісії, і головою нової ЦВК був обраний один з них – Олег Діденко.

Саме у Діденка у вересні була найвища зарплата — 738 тис. гривень.