Начальник патрульної поліції Чернігова Олександр Леонов відмовився надати місцевим журналістам відео з нагрудних камер поліцейських, які були присутні під час ДТП за участі голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

Таку офіційну відповідь отримав ПіК на своє письмове звернення до патрульної поліції.

Окрім відео, Леонов відмовився надавати і копію протоколу з місця ДТП.

Патрульні пояснюють свою відмову тим, що на відео та у копії протоколу містяться особисті дані учасників ДТП, які не давали своєї згоди на поширення даної інформації. Тому, у разі оприлюднення відео та протоколу патрульні б порушили законодавство.

Нижче надаємо Вам лист відмови.e490c0c71d2a4154336718e70e88aa5f 1ca0e65752f4b96050f04ac496f5a180

Нагадаємо, що редакції кількох  ЗМІ  звернулися до начальника Управління патрульної поліції у місті Чернігові Олександра Леонова з проханням оприлюднити відеозаписи з нагрудних відеокамер працівників патрульної поліції, які були присутні на місці ДТП за участі голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка, що трапилася 4 жовтня в місті Чернігові, а також копію протоколу огляду місця ДТП.

Свої дії журналісти пояснюють значним суспільним  резонансом  та увагою, яке  викликало  ДТП за участі голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка.

Як відомо, ДТП тапилося у районі перехрестя вулиць Героїв Чорнобиля та проспекту Миру.

Автомобіль «Хюндай Туксон», за кермом якого був голова обласної ради Ігор Вдовенко, наздогнав автомобіль «Славута», що їхав попереду, а той, у свою чергу, вдрив «Део Ланос».1475677895-9199-u-dovidtsi-u-dovidtsi-vkazano-scho-u-vdovenka-oznak-spyaninnya-ne-viyavleno

Пізніше, 5 жовтня, Ігор Вдовенко показав журналістам довідку про здачу алко і наркоаналізів, де зазначено, що «ознак сп’яніння не виявлено».

За його словами, працівники патрульної поліції не пропонували йому на місці подмухати в алкотестер. Водночас, прес-служба патрульної поліції заявляла, що Вдовенко відмовився проходити алкотест на місці ДТП.

pik.cn.ua