На засідання Ради розвитку регіонів, яке сьогодні проходить в ОДА, прийшли представники патріотично налаштованих організацій.

Представники «Національного корпусу», добровольчих батальйонів ОУН, «Правий сектор» та інших організація зачитали відкрите звернення до президента України і прем'єр-міністру.

Вони наполягають: свіжі кадрові призначення, які плануються в облдержадміністрації, йдуть врозріз з національними інтересами України.

– Ми не можемо дозволити п’ятій колоні зайняти посадові місця в прикордонній до країни-агресора області,— йдеться у зверненні.

Активіст говорять про двох призначеннях на посади радників губернатора — Олександра Соколова та Володимира Ткача.

Колишньому меру Чернігова пригадали офіційне привітання Пскова в той час, коли десантники з цього російського міста вбивали на Донбасі мирне населення і захисників України та інші гріхи:

«Ця людина розганяла Євромайдан в Чернігові та жодного разу не прийшла на поховання наших героїв, що загинули в російсько-українській війні… Комсомолець-регіонал не може відповідати за прикордонну область».

Колишньому керівнику «Чернігівобленерго» ставлять в провину залежність від російських оліхархов. До того ж, під час перебування його роботи в компанії, роботу «Чернігівобленерго» активно критикували чернігівські бізнесмени.

Цих двох призначенців активісти назвали прихильниками «русского мира» і попередили: якщо вони будуть призначені заступниками голови ОДА, то «патріоти активно чінітімуть спротив и не дадуть Їм працювати, готові до рішучіх акцій протесту, аби НЕ дозволіті здати Прикордонний область російськім окупантам».

Окремо згадали Андрія Кужельного, якого нібито планують посадити керувати департаментом молоді та спорту. Його активісти звинувачують в «поставках» тітушек для розгону Революції Переваги.

У свою чергу призначений минулого тижня новим керівником Чернігівської області Олександр Мисник заявив, що Ткач і Соколов на сьогодні є лише радниками на громадських засадах (але не відповів на питання, що ті можуть корисного порадити) і ні про які нові призначення мови не йде.

— Я вас почув. Ви отримаєте відповідь, але досі призначень не відбувалося. Наша команда – професіонали, що зараз працюють в цьому приміщенні. Вони готові до розвитку регіону.

Голова Чернігівської ОДА пообіцяв зустрітися з активістами для обговорення кадрових питань, але ухилився від прямої відповіді на питання про точну дату і час.

— На наступному тижні, -  сказав Мисник

Джерело: 0462.ua