13838450_1096099443816214_732645653_o

Олександр Кодола демонструє впевнений поступ до лідерства серед нардепів-мажоритарників за результатами своє депутатської діяльності. Це підтвердив моніторинг, який проводиться  Громадською Мережею ОПОРА. За результатами моніторингу діяльності 105 депутатів-мажоритарників, у червні за сукупністю показників законодавчої роботи та активності у межах свого виборчого округу представник Чернігівщини Олександр Кодола посів третє місце у рейтингу.

reiting

Нагадаємо, що, як показують дослідження ГМ ОПОРА, депутат, обраний по 209 виборчому округу, у загальному рейтингу в березні посідав 11 місце, у квітні – 8, а в травні вже – 4.

На думку Олександра Кодоли, цей результат досягнуто завдяки роботі усієї команди і потужною співпрацею з виборцями в окрузі.

«Коли постійно відчуваєш зворотній зв'язок, коли розумієш, що потрібен людям,  це – найсильніший стимул для того, щоб працювати краще», — наголосив нардеп.

В цілому, п’ять перших міст за результатами моніторингу ГМ ОПОРА належать депутатам-мажоритарникам, які представляють у Верховній Раді України фракцію «НАРОДНИЙ ФРОНТ».

Джерело: https://rada.oporaua.org/video/11570-reitynh-deputativ-mazhorytarnykiv-za-pokaznykamy-zakonodavchoi-roboty-ta-aktyvnosti-u-vyborchykh-okruhakh-v-chervni-2016-roku

 

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли