16 січня на комунальній нараді у міськвиконкомі директор КП «Комунальний ринок» Володимир Павлюченко повідомив, що з наступного тижня планують відкрити паркування біля Покровського храму
Журналістам mynizhyn.com Володимир Дмитрович розповів, що в минулому році Ніжинська міська рада прийняла рішення про передачу трьох площадок під паркування КП «Комунальний ринок»: площадка біля Покровського храму, вулиця Московська і набережна Вороб'ївська.
«На вулиці Московській організовано платне паркування. На площі біля Покровського храму вчора вже було встановлено відповідні знаки. Сьогодні разом з фахівцями будемо огороджувати, щоб був проїзд для автомобіля поруч згідно норм. І на наступному тижні вже плануємо відкривати парковку,» — повідомив Володимир Павлюченко.
Ціна паркування — 5 грн за годину. Будуть місця для інвалідів. Як і на вулиці Московській на парковці біля Покровського храму буде працювати паркувальник з касовим апаратом. В місцевий бюджет буде сплачуватись податок.
Асфальтове покриття на майбутній платній парковці частково відремонтовано. Майбутній ремонт будуть планувати у теплу пору року.
Наталія Нікітіна, mynizhyn.com
Фото з мережі