Для кожного з нас 9 травня – це особливий день, день пам’яті й безмірної шани нашим батькам та дідам, матерям та бабусям, які заплатили страшну ціну задля мирного неба в нас над головою. Ми завжди з глибокоюповагоюбудемопам’ятатипро ратний подвиг славних воїнів – визволителів.

DSC03723

Напередодні Дня Перемоги стаціонарне відділення територіального центру відвідали начальник Управління праці та соціального захисту населення Валентина Михайлівна Кулініч, помічник народного депутата Верховної Ради України О.М. Кодоли та голова спільноти Ніжинської ліги «Ділова жінка» Т.М. Стратілат, а також голова Товариства Червоного Хреста України  Н.В.Саєнко.

Гості виразили слова безмежної вдячності і поваги стареньким, побажали міцного здоров’я, тепла і любові та подарували їм смачні подарунки.

Вихованці дитячих садочків № 21 «Калинонька» та №17 «Перлинка»також привітали ветеранів, потішивши їх чудовим виступом та власноруч зробленими листівками, що зробило цю зустріч ще більш душевною та теплою.

Пам’ять про ратний подвиг визволителів не згасне у віках, і зараз наш святий обов’язок – усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну злагоду на рідній українській землі.