На черговому засіданні виконкому Ніжинської міської ради затвердили умови продажу нежитлової будівлі, розташованої у Ніжині на вулиці Гребінки, будинок  14.

Як повідомила начальник відділу комунального майна управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Ніна Федчун, дана будівля приватизована згідно з рішенням Ніжинської міської ради від 19 серпня 2021 року.

Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради створило аукціонну комісію для продажу нежитлової будівлі з метою підготовки об’єкту до приватизації.

Аукціон з продажу даної будівлі вже проводився, відбулися всі три етапи, але, зі слів Ніни Олексіївни, охочих взяти у ньому участь так і не з'явилося.

Стартова ціна складає 969 730, 00 грн. без урахуванням  ПДВ.

Якщо через 21 день охочих придбати будівлю не знайдеться, її вартість зменшиться на 50% і складатиме 484 865, 00 грн.  

Період подання цінових пропозицій — 21 день.

На третьому етапі вартість будівлі складатиме 363 тис. гривень.

«Це найменша ціна, яку ми можемо запропонувати», — підкреслила Ніні Олексіївна.

Оскільки будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення (загальна площа складає 274, 4 кв. м.), то даний аукціон проводитиметься з умовами: новий власник повинен підписати охоронний договір щодо збереження її автентичності.

«Чи опалюється дана будівля взимку? – поцікавився Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Виявилося, не опалюється. А от його охорону забезпечує одне з комунальних підприємств Ніжина, на що витрачаються кошти з місцевого бюджету. Тому було б непогано, щоб у будівлі невдовзі знайшовся новий порядний власник.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет