Протягом минулого тижня Ніжинським відділом поліції забезпечено оперативне реагування на 215 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Слідчим відділом розпочато 23 кримінальні провадження за різними статтями, переважна більшість з яких – це крадіжки – 18 проваджень. Також є поодинокі факти невиплати аліментів, умисного пошкодження майна, спричинення тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості та збут наркотичних засобів.

По лінії адміністративної практики на минулому тижні складено 149 адміністративних матеріалів. Для порівняння, за аналогічний період минулого року, було складено 111 адміністративних матеріалів. У 57 випадках винесено попередження та накладено штрафи на загальну суму 18.921 гривня. На даний час добровільно сплачено понад 2500 тисячі гривень. 16 адміністративних протоколів перебувають на розгляді у інших органів.

По лінії нагляду за безпекою дорожнього руху продовжують фіксувати випадки керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. На минулому тижні виявлено 3 таких порушення. 1 з водіїв вчинив дане правопорушення повторно протягом року. 7 осіб керували транспортними засобами не маючи при собі відповідних документів. 2 особи керували транспортними не маючи на те права. З вини водіїв допущено 4 ДТП без потерпілих осіб. 15 адміністративних матеріалів складено на водіїв великотоннажних транспортних засобів.

По лінії дільничних офіцерів поліції продовжують фіксувати випадки вчинення насильства в сім’ї. Протягом минулого тижня зафіксовано 6 випадків. Зафіксовано 1 випадок доведення неповнолітнього до алкогольного сп’яніння. 1 особу притягнено до відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дітей.

З приводу зазначених вище 18 випадків крадіжок ніжинський відділ поліції заспокоює громадян. 70% злочинів вже розкрито по гарячим слідам і матеріали проваджень вже готові для передачі до судових інстанцій.

Інна Музиченко, начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції, зробила особливий акцент на випадку закриття так званого «магазину» збуту наркотичних засобів метадону, амфетаміну та опію дистильованого, який діяв в Ніжині.

Антон ЛИСЕНОК

Джерело: ПравдаТУТНіжин