Колективи професійно-технічного навчальних закладів дякують народному депутату України Олександру Кодолі за принципову і конструктивну позицію у відстоюванні інтересів професійно-технічних навчальних закладів у Верховній Раді України.

Кодола

Листи з подяками народний депутат отримав від Чернігівської обласної Ради Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти та колективів Березанського та Ніжинського професійних аграрних ліцеїв.

«Від імені Чернігівської обласної Ради Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти висловлюємо особливу подяку за відповідальну позицію при відстоюванні інтересів системи професійно-технічної освіти, яка покликана відтворювати робітничі ресурси в нашій країні. Проголосовані вчора зміни частково полегшують функціонування наших навчальних закладів, але на жаль повністю проблем не вирішують. Сподіваємось, що це вдасться врегулювати новими Законами про освіту та про професійну освіту, які скоро будуть внесені до сесійної зали. Будемо безмежно вдячні, якщо і при їх розгляді Ви підтримаєте розвиток системи професійної освіти в Україні», — зазначив у своєму листі голова Чернігівської обласної Ради ВАПП, директор навчально-методичного центру профтехосвіти в Чернігівській області Віктор Гріненко.

Нагадаємо, що Олександр Кодола став одним із співавторів законопроектів №3831-2 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти» та №3830-3 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансування професійно-технічної освіти, які 4 лютого затвердили парламентарі.

Відповідно до проголосованих законів відтепер фінансування профтехосвіти здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам.