Надовго запам’ятається освітянам Носівки екскурсія до Верховної Ради України, яка була організована за сприяння народного депутата України Олександра Кодоли.

Під час екскурсії вони познайомились із історією українського Парламенту, побачили, як працюють народні обранці та щиро поспілкувалися з Олександром Кодолою.

“Одним із найбільш цікавих проектів, започаткованих нашою командою, стали саме екскурсії мешканців  мого виборчого округу до Верховної Ради. За чотири роки понад 800 школярів, студентів, громадських активістів, просто небайдужих громадян  з мого виборчого округу змогли побачити, як працює наша Верховна Рада. Це дуже корисно, адже люди особисто починають розуміти, що таке парламентаризм, як приймаються закони, що таке робота народних депутатів. Це допомагає формувати справжніх свідомих громадян України. Я завжди з задоволенням зустрічаюсь із учасниками цих екскурсій. А після таких зустрічей почуваєшся просто піднесено і хочеться працювати ще краще.  Я і надалі буду сприяти у проведенні пізнавальних екскурсій  та піклуватися про політичну освіченість своїх земляків” — зазначив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли