Особливу увагу під час роботи з виборцями народний депутат України Олександр Кодола надає спілкуванню в навчальних закладах, зустрічам з педагогічними колективами, студентами, учнівською молоддю, адже він переконаний, що саме від освіченої молоді залежатиме майбутнє нашої держави. І тому народний депутат завжди знаходить у своєму графіку час на спілкування в навчальних закладах свого виборчого округу. Такою ж цікавою і насиченою була зустріч депутата з колективом одного з наймолодших вищих навчальних закладів Ніжина – «Ніжинському агротехнічному коледжі», відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Директор коледжу Олена Литовченко коротко ознайомила народного депутата з історієюнавчального закладу, з переліком спеціальностей, яким навчають в коледжі, особливостями життя студентів, проблемами, які щоденно вирішує педагогічний колектив. Олександр Кодола за кілька останніх років неодноразово долучався до вирішення питань навчального закладу, що зокрема, стосувались статусу та фінансування коледжів з державного бюджету. Ці питання піднімалися на найвищому державному рівні, під час брифінгів народного депутата у Верховній Раді України, в депутатських запитах та зверненнях.

Від час зустрічі Олена Литовченко акцентувала увагу народного депутата на Звернула увагу на необхідність якнайшвидшого прийняття Закону України «Про фахову передвищу освіту», від якого залежить подальша доля таких навчальних закладів, як Ніжинський агротехнічний коледж.

У свою чергу Олександр Кодола розповів, що він дуже добре розуміє важливість і необхідність існування навчальних закладів, які готують фахівці для виробництва. Адже він сам свого часу закінчив Чернігівський радіомеханічний технікум, а потім Чернігівський технологічний університет, і до цього часу вважає базовою освіту, яку отримав саме в технікумі. Тому, звичайно, пообіцяв сприяти прийняттю необхідної законодавчої бази для існування та розвитку навчальних закладів, які готують фахівців освітнього кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

«Сьогодні якості підготовки спеціалістів надається велике значення. Економіці та виробництву потрібні кваліфіковані фахівці, такі, яких готують у Ніжинському агротехнічному коледжі. Тому ваш навчальний заклад, його педагогічний колектив та студенти, завжди матимуть мою підтримку та допомогу. Адже всі ми розуміємо, що освічена молодь, яка прийде нам на зміну – запорука існування нашої країни, нашої нації», — наголосив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли