Оксана Манчак, власниця насіннєвого магазину, що біля автостанції, в цьому бізнесі майже 20 років. Чому варто садити цибулю восени, Оксана розповіла Ніжин.Сity.

— Безперечно, цибулю можна садити і навесні. Для цього є різні сорти різної селекції. Деякі садять сажанку на пір’я (для салатів і продажу), інші — чекають осені, щоб запастися на зиму.

Сучасна селекція зробила величезні кроки вперед, і сьогодні голландці пропонують споживачу цибулю, яку варто садити саме восени. Чому? Одна з головних причин — вона ніколи не йде у стрілки. Спочатку має не досить привабливий вигляд, але згодом набирає силу і вражає щедрим урожаєм. За осінь саджанка акумулює в собі запас вологи, і це дає їй можливість легко перенести засушливу весну. Найголовніше, що цибуля, посаджена на зиму, не хворіє.Садити цибулю на зиму необхідно в жовтні, до перших заморозків

А ще раджу садити на зиму моркву. Вона добре зимує і радує наступного року гарним урожаєм. Головне — брати насіння у перевірених магазинах, тоді і врожай здивує.