Прийшовши до влади, Ніжинський міський голова Олександр Кодола разом з командою намагаються навести лад у місті. Один з найвагоміших об’єктів, куди скерована увага місцевої влади, — парк ім. Т. Шевченка.

Неодноразово міський голова особисто виїжджав на місце з фахівцями з різних служб, спільно радилися, як зробити цю територію дозвілля більш впорядкованою і привабливою.

Нещодавно в парку відкрилися скейт-парк, Смуга перешкод для юних ніжинців. Свою роботу чітко виконують комунальні служби: прибирають сміття, фарбують, ліквідовують аварійні дерева, підмітають, косять траву. Але цього замало.

На території парку знаходяться земельні ділянки, які орендують підприємці.

Саме про перевірку дотримання умов договору оренди земельних ділянок на території парку ім. Т. Шевченка та законності користування суб’єктами підприємницької діяльності землями комунальної власності на території парку йшлося на черговому засіданні виконкому Ніжинської міської ради.

«Останнім часом до Ніжинської міської ради поступають численні звернення громадян про те, що земельні ділянки у парку Шевченка використовуються не за призначенням. Цей проект рішення виник з метою здійснити перевірку суб’єктів підприємницької діяльності землями комунальної власності щодо самовільного протиправного розміщення на них літніх майданчиків, кафе, встановлення штучних огорож та парканів, заправки для транспортних засобів та інших конструкцій тощо, створення умов безперешкодного заїзду транспортних засобів на територію парку. Міський парк повинен бути центром дозвілля ніжинців та гостей міста, а не центром розвитку сумнівних розваг», — підкреслив представник Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Сергій Савченко.

Фахівець запропонував створити комісію — за розпорядженням міського голови — до 25 серпня.

Члени виконкому відправили питання щодо створення комісії на доопрацювання: всі рішення, котрі приймає команда Ніжинського міського голови Олександра Кодоли, повинні мати чітке юридичне обґрунтування. 

Але в тому, що така комісія незабаром запрацює та здійснюватиме свої функції, можна не сумніватися.

Журналіст «УН» побувала в парку ім. Шевченка в черговий раз і вже з іншої точки зору подивилася на об’єкти, які знаходяться на території парку, в тому числі – заклади торгівлі. Більшість з них виглядають, м’яко кажучи, непристойно, псуючи загальну картину. Отже, місцева влада на правильному шляху.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора