Якщо з’явиться відповідне розпорядження міського голови. Про це журналістам заявила очільниця «Чернігівгазу» Алла Ярова. Готуються газовики розпочати подачу блакитного палива і в райони. Втім, є на карті газопостачання і проблемна точка — Ніжин, який не отримав лімітів, а тому ні лікарні, ні пологовому, ні дитячому будинку-інтернату тепла чекати поки що не варто.

Газовики кажуть, із дня на день чекають розпорядження Чернігівського міського голови про початок опалювального сезону, і запевняють, аналогічні документи вже готують в районах. Тож цілком вірогідно, що в вже з понеділка може розпочатися теплопостачання об’єктів соціальної сфери. Принаймні за даними газорозподільної компанії ліміти використання палива мають майже всі теплові організації області.

Але безхмарним початок опалювального сезону буде не в усіх. Ніжин як був, так і залишається проблемною точкою на мапі газопостачання. Бо тамтешнє теплогенеруюче підприємство, на додачу до боргів, ще й газових лімітів не отримало.

Хоча керівництво Ніжина вже зверталося з проханням подати блакитне паливо на котельню, що опалює лікарню, пологовий та дитячий будинок-інтернат, але немає лімітів — немає тепла. Більше того, за умови подачі газу на ці котельні теплогенеруюче підприємство потрапить у ще глибшу боргову яму, аніж та, в якій воно знаходиться зараз.

Тож в понеділок газ до ніжинських котелень навряд чи надійде. Та й взагалі початок опалювального сезону в районному центрі під великим питанням. А до 15 жовтня залишається трохи більше тижня.

«Сівер-центр»