Новий спортивний об’єкт з’явився днями в Ніжині завдяки ініціативі народного депутата України Олександра Кодоли. На прохання спортивної спільноти міста депутат цього року залучив з фонду соціально-економічного розвитку майже 200 тисяч гривень на закупівлю олімпійського вуличного рингу.

«Як я і обіцяв боксерам, в рамках нашого проекту розвитку спортивної інфраструктури Ніжина сьогодні завершилося будівництво рингу на стадіоні "Спартак» неподалік від відкритого нами влітку футбольного поля із штучним покриттям.  Проект Спортивний Ніжин — здорова нація триває», — прокоментував депутат появу рингу в місті.

Відтепер боксери та кікбоксери Ніжина отримали додаткові можливості для тренувань, а всі бажаючі можуть спостерігати за змаганнями та тренуваннями на відкритому повітрі. Що звичайно сприятиме популярізації спорту серед ніжинської молоді.

Довідково. Даний ринг унікальний та єдиний в Україні в такому вигляді. Професійний ринг є розбірним, розміром 7 на 7метрів, має форму квадрата з рівними сторонами та діагоналями, з висотою помосту 1м. По периметру ринга натягуються 4 канати розміром 6м*6м. Також ринг накривається професійним спортивним навісом у формі арки розміром 8 на 8 метрів, висота якого – 4м. 70см.