Вітаю наш Ніжинський Спеціальний авіаційний загін Державної служби України з надзвичайних ситуацій з 20-ю річницею з дня створення!

За час свого існування загін перетворився на потужну структуру служби надзвичайних ситуацій, яка готова рятувати і надавати допомогу з повітря у будь-якій екстремальній ситуації: на воді і на суші, в місті і в лісі. Це дуже добре знають, як в Україні, так і в багатьох країнах Європи.

Двадцятий рік народження наш авіазагін зустрічає у новій якості. Завдяки підтримці нашої команди, Міністра внутрішніх справ Arsen Avakov сьогодні він перетворюється на центр авіаційної безпеки МВС, із новою сучасною авіатехнікою, з новими робочими місцями, та з квартирами для співробітників, яких чекали тут десятки років.

Ці зміни відбуваються просто на наших очах, ми радо зустрічаємо нові гелікоптери, будуємо нові ангари, вручаємо ключі від новенького житла працівникам.

Це новий етап життя не тільки для нашого авіаційного загону, але і для всієї ніжинської громади, важливою і невід'ємною частиною якої є спеціальний авіазагін ДСНС. Створення нових робочих місць, будівництво житла, розвиток інфраструктури, все це дасть новий поштовх у розбудові нашого міста. 
А значить, шлях розвитку, який ми разом визначили був справді вірним.

І наша команда, завжди готова подати руку допомоги і підставити плече нашим авіаторам на цьому шляху.

Вітаю з Днем народження авіазагону: екіпажі літаків і гелікоптерів, інженерно-технічний персонал, працівників наземних служб, всіх, хто причетний до благородної справи порятунку.

Бажаю вам і вашим родинам, здоров'я, успіхів у справах, любові і порозуміння, родинного затишку та шану і повагу в колективі! 
Чистого мирного неба і Божого благословення усім нам! Зі святом!