18556363_173835926478812_2182507208948619737_nСьогодні з робочим візитом до Ніжинського району приїхав народний депутат України Олександр Кодола. Разом із головою районної державної адміністрації Вячеславом Івашиним вони відвідали навчальні заклади сіл В. Кошелівка та Черняхівка. Вони оглянули клас, в якому навчаються майбутні випускники Великокошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Для них за сприяння народного депутата Олександра Кодоли за кошти фонду соціально-економічного розвитку територій були придбані нові шкільні парти, меблі та дошка.

Крім того, для шкільної їдальні закладу було придбано електроплиту. А на подвір’ї школи встановили великий дитячий майданчик, який став осередком дозвілля не тільки для учнів, а й дітлахів дошкільного віку.Фото Євгеніи Нечваль.Фото Євгеніи Нечваль.
Школярі с. Черняхівка влаштували невеличкий святковий захід для поважних гостей. І недаремно, адже цей заклад народний депутат не оминув своєю увагою під час розподілу коштів фонду соціально-економічного розвитку територій. В одному з класів школи також встановили нові парти, меблі та дошку.Фото Євгеніи Нечваль.
Олександр Кодола подякував за теплий прийом. Він зауважив, що свою депутатську діяльність спрямовує на допомогу молоді, розвиток освітньої, медичної та культурної галузей. Фото Євгеніи Нечваль.Фото Євгеніи Нечваль.
Пообіцяв продовжити свою роботу у цьому ж напрямку. Наголосив, що вона дієва у об’єднанні зусиль усіх рівнів влади, в тому числі районної.Фото Євгеніи Нечваль.Фото Євгеніи Нечваль.Фото Євгеніи Нечваль.
Голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин подякував депутату за постійну турботу про Ніжинський район, за те, що потреби населених пунктів та соціальних закладів не залишає поза своєю увагою. Озвучив ті плани, котрі б хотілося реалізувати в освітніх закладах Ніжинського району, в тому числі за підтримки Олександра Кодоли.Фото Євгеніи Нечваль.Фото Євгеніи Нечваль.Фото Євгеніи Нечваль.Фото Євгеніи Нечваль.

Ніжинська районна державна адміністрація