Під час робочої поїздки до Варвинського району народний депутат України Олександр Кодола зустрівся із педагогічними колективами навчальних закладів району. Зокрема зустрічі з депутатом відбулися у Варвинській районній гімназії, Варвинській загальносвітній школі, дитячому садку «Казка» смт. Варва, загально-освітніх школах сіл Озеряни та Гнідинці. Супроводжувала народного депутата в робочій поїздці голова Варвинської РДА Любов Доля.

«Такі зустрічі безпосередньо в школах, дитячих садках, на підприємствах  надзвичайно корисні для мене, як для депутата, — говорить Олександр Кодола. – По-перше,  під час них окреслюється коло проблем, до вирішення яких я можу долучитися, як депутат, а по-друге, вони просто надихають,  коли бачиш, як твоя діяльність приность реальний результат».

Так, наприклад, завдяки залученню Олександром Кодолою коштів з фонду соціально-економічного розвитку Варвинський гімназії укомплектовано меблями навчальний кабінет,  закуплена комп’ютерна техніка, яка дає змогу осучаснити навчальний процес, закуплені три комплекти велопарковок, усього на суму понад 60 тисяч гривень. У Варвинськоїй ЗОШ I-III ступеню за сприяння Олександра Кодоли з’явилися кошти на облаштування внутрішнього туалету (310 тисяч гривень), а також комплект меблів для класної кімнати. В дитячому садочку «Казка» з’явився новенький ноутбук. Отримали комп’ютерну техніку на 60 тисяч гривень в Озерянській загальноосвітній школі, а минулого року там за особистого наполягання народного депутат був облаштований сучасний комп’ютерний клас в рамках спільної програми Міністерства освіти України та Китайської народної республіки. А в Гнідинцях, в рамках програми Олександра Кодоли із встановлення дитячих та спортивних майданчиків неподалік школи з’явився сучасний дитячий майданчик.

"Зроблено немало, але потрібно зробити набагато більше, адже занадто довго галузі освіти в нашій державі до останнього часу не надавали належної уваги. Це й стосується належної оплати праці педагогам, що ми змінили два роки тому з початком освітньої реформи, це й стосується матеріального забезпечення навчальних закладів. Багато шкіл вимагають ремонтів, оновлення комп’ютерної техніки, облаштування стадіонів, спортзалів та спортивних майданчиків тощо. Але я переконаний, що усі ці проблеми мають вирішення. Для цього необхідно визначити шлях вирішення і об’єднавшись усім педколективу, громаді, представникам бізнесу, місцевої влади системно працювати. І прикладів достатньо, Мені дуже було приємно сьогодні дізнатися про досвід школи в Озерянах, де зуміли об’єднати зусилля педколективу, місцевої громади, агропідприємств, районної влади і залучити кошти міжнародної організації на ремонт та утеплення навчального закладу. Тільки об’єднання усіх небайдужих навколо доброї справи матиме успіх. І я для цього також підставлю своє плече. Адже ми разом творимо майбутнє наших громад, нашої України», — наголосив народний депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли