23 жовтня кандидат на посаду голови Ніжинської міської об'єднаної територіальної громади, народний депутат України VIII скликання Олександр Кодола зустрівся з жителями села Переяслівка, яке входить до Ніжинської громади.

Олександр Кодола розповів жителям про зроблене ним для міста Ніжина та округа за час перебування на посаді народного депутата. За цей час було залучено 54 млн грн на потреби Ніжина, а 160 млн грн загалом по округу.

“У кожному селі округу є об'єкти зроблені за ці кошти. Ось у Переяслівці встановлено автобусну зупинку та дитячий майданчик”, — зазначив Олександр Михайлович.

Олександр Кодола розповів про політичну партію “ЗА МАЙБУТНЄ” та представив кандидатів до Ніжинської районної ради від політичної сили. “У наші команді є освітяни, медики, військовослужбовці, підприємці, які мають досвід, силу та енергію для змін у громаді”, — вказав Олександр Михайлович.

Віктор Рафальський, кандидат до Ніжинської районної ради закликав підтримати політичну партію “ЗА МАЙБУТНЄ” та Олександра Кодолу.

Леся Вертелецька, кандидат до Ніжинської районної ради, перелічила проблеми з якими зараз зіткнулися жителі села і, які вона планує вирішувати у районній раді.

Пріоритетом для Олександра Кодоли на посаді міського голови — створення робочих місць у Ніжині та громаді.

“Транспортне сполучення між центром громади та селами, що до неї входять, поліпшення інфраструктури у місті та селах громади та облаштування рекреаційних зон також потребують уваги”, — вказав Олександр Михайлович.

Жителі Переяслівки звернулися до кандидата на посаду голови Ніжинської міської об'єднаної територіальної громади зі своїми проблеми: мобільний зв'язок та інтернет у Переяслівці, питна вода, облаштування сміттєвого полігону та притулку для тварин на території села, медичне обслуговування, транспортне сполучення з містом, вуличне освітлення, очищення пожежної водойми, відсутні рекреаційні зони.

“Жителі Переяслівки повинні мати комфортні умови проживання, як і жителі міста. І наша команда зробить для цього усе можливе!”, -  зауважив Олександр Кодола