Сьогодні, 15 січня 2018 року Андрій Тертілов, помічник-консультант народного депутата України Олександра Кодоли, зустрівся з керівництвом та колективом Чернігівської міської лікарні №2 та передав спеціальне хірургічне обладнання, що придбано лікарнею за сприяння та клопотання Олександра Кодоли на кошти, виділені з фонду соціально- економічного розвитку. Андрій Тертілов від імені народного депутата також привітав колектив з Новим Роком та побажав, щоб цей рік приніс у їхні родини мир, спокій, а Новонароджений Іісус- любов!

Андрій Тертілов розповів, що у своїй діяльності Олександр Кодола приділяє особливу увагу та підтримку розвитку сфери охорони здоров’я не тільки у виборчому окрузі, але й в цілому на Чернігівщині. Тільки в 2017 році за його ініціативи виділені значні кошти для допомоги медичним закладам. Зокрема це -  дольова участь у закупівлі лінійного прискорювача для Чернігівського онкологічного диспансера,  на це за сприяння народного депутата з фонду соціально— економічного розвитку в липні виділено 1 мільйон гривень, закінчений капітальний ремонт Срібнянської центральної районної лікарні, на що було передбачено  540 тисяч гривень,

Продовжується капітальний ремонт дитячого відділення Носівської центральної районної лікарні (600тис. грн), закінчений капітальний ремонт дитячого санаторію “Пролісок” у Ніжинському районі (400 тисяч гривень), ремонт приміщення Ніжинського медичного коледжу  (250 тисяч гривень), здійснений ремонт неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ (220 тисяч гривень), закуплені набори обладнання для ендовідеохірургії для КЛПЗ «Ніжинський міський пологовий будинок» (185 тисяч гривень), дольова участь в придбанні апарату УЗД (ультра звукової діагностики) для Ніжинської центральної районної лікарні (180 тисяч гривень), закуплені печі для випалу кераміки  для КЛПМЗ «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» (60 тисяч гривень), дитячі ліжка для КЛПЗ «Ніжинська центральна міська лікарня» ( 7, 5 тисяч грн.).

А в 2016 році за сприяння Олександра Кодоли в область надійшло 2,3 мільйона гривень на закупівлю обладнання для медичних закладів.

Допомога медикам і загалом медичної сфери - одним із пріоритетів народного депутата у своїй діяльності.

Сьогодні держава не в належній мірі оцінює працю медичних працівників, але Олександр Кодола голосував минулого року за бюджет, зазначив Андрій Тертілов. Нардепу вдалося протягом останніх двох років залучити мільйони гривень на закупівлю обладнання для лікарень, ФАПІВ та інших закладів медичної сфери округу. Але він не міг обійти увагою і нашу рідну Чернігівську міську лікарню №2 та міський пологовий будинок, який зараз обслуговує не тільки місто Чернігів, але і частину районів області.  На переконання Олександра Кодоли, сьогодні необхідно звернути увагу на розвиток  здоров’я і освіти нашої нації. І вкладати кошти саме у ці сфери. Здорова, освічена нація — запорука майбутнього України”.