Олександр Кодола: Здоров’я ніжинців для нас надзвичайно важливе

У п’ятницю, 18 вересня, у Ніжині стартувала інформаційна кампанія партії “ЗА МАЙБУТНЄ”. У партійних наметах ніжинці можуть дізнатися про ідейні засади політсили та її лідера на Чернігівщині, кандидатів, а також отримати ознайомчі матеріали разом із захисною маскою. Окрім того, усі намети мають санітайзери для обробки рук.

 На меті у партійців, не лише презентація нової політичної сили, а й відповідальність та безпека. Така проста турбота про містян важлива в сучасних умовах. Адже в країні триває карантин, а Ніжин потрапив до “червоної зони”.

 — Правильно робите, — ділиться Оксана, — Всюди треба маска. Пишуть у магазинах, у транспорті, а у людей не завжди є можливість купити багато масок. За правилами їх слід ще й часто міняти.

 Особливо ініціатива “ЗА МАЙБУТНЄ” імпонує пенсіонерам. 

— Ніхто до пенсії на маски не додає. — каже Олена Вікторівна. — Я пропрацювала у медицині багато років і знаю що маски в таких умовах це необхідний мінімум. Чудова ініціатива.

Лідер обласної організації “ЗА МАЙБУТНЄ” Олександр Кодола переконаний, що турбота про безпеку та здоров’я ніжинців, навіть в умовах політичної виборчої кампанії повинна бути на першому місці.

“Ми розпочали наметову кампанію з максимальним дотриманням усіх можливих вимог щодо безпеки, як наших активістів, так і жителів міста. Це для нас дуже важливо. Особливо в умовах коли Ніжин опинився в “червоній зоні”. Тому разом із початком інформаційної кампанії ми вирішили допомогти ніжинцям засобами індивідуального захисту ”, — наголошує Олександр Кодола.