Сьогодні під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України народний депутат Олександр Кодола підняв перед Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом питання щодо необхідності перегляду тарифної сітки оплати праці лікарям. Адже після підвищення на початку цього року мінімальної заробітної плати в Україні тарифна сітка оплати праці медичних працівників залишилася без змін.  І склалася ситуація, коли молодий лікар після інтернатури став отримувати заробітну плату з усіма доплатами і індексаціями фактично таку ж як молодша медична сестра. Таким чином у кваліфікованих спеціалістів зникає мотивація йти працювати у медичні заклади.

“Фактично, якщо ситуація не зміниться ми можемо втратити ціле покоління українських лікарів”, — підкреслив депутат.

Володимир Гройсман підтвердив важливість проблеми щодо достойної оплати праці вітчизняним медикам. За його словами, таке підвищення планується, але воно буде більш ефективним, коли запрацює медична реформа в Україні, яка нещодавно проголосована Парламентом.

Нагадаємо, що у вівторок 14 листопада Олександр Кодола разом із представниками медичних закладів Ніжинщини провів у Верховній Раді України брифінг, під час якого наголошував на необхідності перегляду тарифної сітки оплати праці медичних працівників. Відео брифінгу можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ojnXh1Q8ywI&feature=youtu.be

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли