Робочий візит народного депутата України Олександра Кодоли до Ніжина, напевно, не дарма припав на переддень улюбленого дитячого свята Миколая, адже подарунки одразу двом міським школам дісталися справді святкові.

Завдяки залученим представником Ніжина у Парламенті коштам з так званого «депутатського» фонду соціально-економічного розвитку у Ніжинській ЗОШ № 14 відтепер буде власний сучасний комп’ютерний клас. На думку педколективу навчального закладу сучасна ком’ютерна техніка, яка тепер вдине нове сучасне життя в стіни віддаленої школи.

Під час святкової презентації п’ятнадцяти новеньких стаціонарних комп’ютерів Олександр Кодола разом з учнями перевірив нову техніку і був приємно вражений рівнем знань дітей з інформатики, яку малеча вивчає з другого класу.

– Це вже стало приємною традицією, коли у школах Ніжина ми відкриваємо таку необхідну в сучасному навчальному житті річ, як  компютерні класи.  –зазначив Олександр Кодола. – Не втомлююся повторювати, що не кожна родина, можливо, вдома має сучасний компютер, але в школі він неодмінно має бути, адже саме школа повинна забезпечити доступ підростаючого покоління до сучасного і нового.

Під час спілкування з директором навчального закладу Тетяною Бублик, нардеп наголосив на необхідності наповнення школи дітворою, аби у такому прекрасному навчальному закладі, де є всі умови для засвоєння знань, навчалося не менше трьох сотень учнів. А разом з депутатом обласної ради Наталією Копицею Олександр Кодола розповів і про перспективу створення на базі навчального закладу дитячого садочка, тим більше, підходяща інфраструктура для цього є.

Заступник міського голови Ігор Алексеєнко та очільник управління освіти Станіслав Крапив’янський наголосили на унікальному досвіді співпраці міської влади, освітньої галузі і народного депутата, що дає тільки позитивні результати на користь громади.

Ще один візит на передодні дня Святого Миколая почесна делегація на чолі з народним депутатом здійснила до міської ЗОШ № 2. Цей навчальний заклад славиться потужним батьківським комітетом, який свого часу об’єднався у громадську організацію, що не втомлюється працювати на благо школи. Відома ЗОШ № 2 і участю в одному з міжнародних проектів Програми розвитку ООН, завдяки чому стару будівлю школи прикрасили якісні енергозберігаючі вікна.

А відтепер у перспективний навчальний заклад поповнився новою компютерної техніки, якої ніколи не буває багато у сучасній школі. Підтримуючи ініціативу народного депутата Олександра Кодоли, міська влада, традиційно придбала для техніки новенькі меблі.

У актовому залі школи, аби подякувати народному обранцю за увагу та підтримку навчального закладу, зібралися не тільки учні та педагоги, а й члени батьківського комітету ЗОШ № 2. Олександру Кодолі діти та вчителі вручили справжній український подарунок – вишитий рушник. А інші учасники візиту отримали від навчального закладу тематичний дарунок – зображення Святого Миколая.

–  Не може не радувати, що ця школа обєднує дуже ініціативних людей, , – наголосив народний депутат Олександр Кодола. – Адже сидіти і чекати, поки хтось, щось зробить за вас — це не найкраще рішення. Навпаки, треба шукати можливості, пробувати сили, як ви це успішно і робите. До вас, без перебільшення, хочеться водити екскурсії, бо якісна освіта вже сьогодні – наше майбутнє завтра. А коли  відбуваються зміни в освіті, вони не забаряться і в інших галузях і сферах нашого життя.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли