Під час робочої поїздки до Ніжина народний депутат України Олександр Кодола разом із в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлією Свириденко побували і зустрілися з колективами Ніжинської міської лікарні, Ніжинської поліклініки та стоматологічної поліклініки.

Підтримка закладів охорони здоров’я один із пріоритетів у діяльності народного депутат. Цим закладам завжди приділяється особлива увага. За сприяння Олександра Кодоли щороку проводяться ремонти медичних закладів, закуповується необхідне обладнання, на самому високому державному рівні піднімаються питання соціального захисту медиків.

Тож і цього разу цього разу під час візиту до закладів охорони здоров’я Ніжина депутату отримав нагоду ознайомитися не тільки зі станом справ у сфері охорони здоров’я Ніжина, але й оцінити результати своєї безпосередньої діяльності. Тільки у поточному році для реанімаційного відділення міської лікарні за його сприяння закуплено спеціальні ліжка на суму 125 тис грн, для стоматологічної поліклініки медичне обладнання на суму 100 тис грн, а для міської поліклініки ми взяли участь у закупівлі Холтерівського моніторингу ЕКГ.

Саме за цим апаратом у Ніжинській міській поліклініці працює  лікар Ніна Федорівна Грицай, шанований фахівець, який користується великою повагою як серед колег, так і серед почесну грамотою за багаторічну сумлінну, самовіддану працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги та високий професіоналізм.

«Як завжди щиро і відкрито спілкуюся з колективами медичних закладів для кращого розуміння і допомоги у вирішенні їх проблем. Для мене такі зустрічі дуже важливі, адже медицина була і залишається моїм пріоритетом у роботі в окрузі», — підкреслив народний депутат, під час зустрічі з колективом Ніжинської міської лікарні.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли