Ніжинський міський голова Олександр Кодола привітав дружню країну з 103-ю річницею незалежності.

Він зауважив, що наші країни і наші народи пов'язують давні, дружні, братерські зв’язки.

"Ми маємо спільну і дуже схожу історію. Так само, як Латвія, в 1918 році Україна оголосила про незалежність, і вже разом з Латвією в 1991 році наші країни і народи здобули незалежність вже остаточно. Наші народи об'єднує багато спільного: культура, історія, ментальність, але перш за все — це прагнення до Свободи та Незалежності. У ХХ столітті наші народи за це заплатили дуже високу ціну. А Україна, на жаль, веде війну за свій вибір і зараз. Але справжня дружба проявляється, як відомо, в час випробувань.

«Я щиро вдячний народу Латвійської Республіки за ту допомогу, яку він надає сьогодні нашій країні. Це і допомога в здійсненні реформ, це і допомога нашим пораненим воїнам, це і допомога дітям. Перераховувати можна дуже довго. Я щиро радий, що сьогодні саме Латвія стала вірним супутником і провідником України на шляху до Європейського дому.

Для нас Латвія — прекрасний приклад того, як може розвиватися країна в дружній родині європейських народів», — підкреслив Олександр Михайлович.

Очільник Ніжина побажав латвійському народові розвитку і процвітання: «Нехай небо буде мирним, поля — багатими, а люди — щасливими! Нехай міцніє українсько-латвійська дружба! Слава Латвії! Слава Україні!»

За матеріалами Ніжинської міської ради