Програма народного депутата України Олександра Кодоли «З турботою про дітей» по встановленню дитячих та спортивних майданчиків продовжує набирати обертів.

За зверненням місцевих громад днями були встановлені інклюзивні майданчики, які враховують потреби дітей з інвалідністю. Ці об`єкти розташовані у Ніжині на території ДНЗ «Калинонька» та у Носівці у парку поруч із ЗОШ №1.

Важливість створення дитячого ігрового простору важко переоцінити. Адже такі інклюзивні майданчики корисні не тільки для здоров’я дітей, але і для їх гармонійного розвитку, соціалізації та інтеграції у суспільство з раннього віку. Бо саме під час гри діти вчаться здобувати комунікативні  навички, спілкуються з однолітками, приймають рішення та експериментують.

«Я переконаний, що найголовніші інвестиції в майбутнє — це інвестиції в дітей! Адже малеча повинна мати всі необхідні умови для гармонійного розвитку. Саме тому необхідність створення таких умов у моєму виборчому окрузі – одне із пріоритетних завдань нашої команди. За час моєї депутатської каденції наша команда встановила майже півтори сотні спортивних та дитячих майданчиків, і я буду надалі працювати у цьому напрямку та продовжувати таку важливу програму», — наголошує Олександр Кодола.

 

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли