Під час робочої поїздки до Носівки народний депутат України Олександр Кодола взяв участь у сході громади і виступив із звітом про свою депутатську діяльність.

«Разом ми піднімали важливі та актуальні питання, що стосувалися життя громади, такі наприклад, як функціонування поштових відділень в області та  Носівці зокрема.  Разом з працівниками Носівської ДЮСШ ми зрушили з місця питання оплати праці тренерам та персоналу дитячо-юнацьких спортивних шкіл тощо. Спільно нам вдалося вирішити багато нагальних питань. За останні 4 роки нашій команді  вдалося залучити на розвиток Носівки та Носівського району 26,5 мільйона гривень з фонду соціально-економічного розвитку. Фактично немає сфери життя громади, куди б ми не спрямували кошти освіта, медицина, культура, комунальне господарство», -розповів Олександр Кодола.

Серед найбільших проектів у громаді, до яких долучився народний депутат можна назвати капітальний ремонт дитячого відділення Центральної районної лікарні на суму 2 мільйони 200 тисяч гривень та закупівля медичного обладнання на суму понад 300 тисяч гривень, будівництво дитячого ігрового майданчика по вул.Кобизький шлях в м. Носівка вартістю 900 тисяч гривень, капітальний ремонт ДНЗ №1 «Барвінок» в м. Носівка (535 тисяч гривень), реконструкція системи освітлення на вулицях Носівки на суму понад 300 тисяч гривень, окрім того планується на реконструкцію системи освітлення , ще 900 тисяч гривень. На розвиток сфери культури Носівської громади залучено майже 1 мільйон гривень, а родзинкою в культурному житті Носівки стала поява у Носівському будинку культури та Носівській міській гімназії цифрових піаніно, про які так мріяли юні музиканти міста.  За безпосередньої участі народного депутата в Носівці облаштовано два комп’ютерних класи, а всі навчальні заклади отримали кошти для закупівлі сучасної комп’ютерної техніки. Завдяки залученим депутатом коштам у населених пунктах громади, ремонтуються дитячі садки, встановлюються спортивні та дитячі майданчики, ФАПи отримали сучасне обладнання та велосипеди, з’явилися автобусні зупинки та велопарковки, закуплені автономні світлодіодні світильники.

«Все це реальні результати нашої спільної роботи. Перераховувати можна довго. Ви результати ці бачите, але їх буде ще більше. Адже нас є порозуміння і співпраця», — підкреслив народний депутат.

Після виступу Олександр Кодола виконав приємну місію і вручив грамоти та подяки представникам громади Носівки.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли