Народний депутат України Олександр Кодола під час робочої поїздки до Ніжина 14 травня разом із головою Ніжинської РДА Вячеславом Івашиним відвідав Ніжинську центральну районну лікарню і ознайомився з умовами, в яких перебувають пацієнти та персонал неврологічного відділення лікарні. Минулого року за сприяння Олександра Кодоли з так званого депутатського фонду соціально-економічного розвитку було виділено 220 тисяч гривень на ремонт цього відділення. За ці кошти було відремонтовано чотири палати, облаштовано сестринський пост та встановлено металопластикові конструкції входу у відділення.

Звісно, що ремонт відділення варто продовжити і надалі, адже оновлення потребують і решта палат, і туалет, і їдальня, тому депутат пообіцяв розглянути можливості продовжити облаштування цього важливого відділення лікарні надалі.

Також Олександр Кодола завітав і до дитячого відділення медичного закладу, яке також потребує ремонту, адже діти сьогодні повинні мати більш комфортні умови під час лікування. У відділенні вже давно необхідно поміняти вікна, двері, меблі, облаштувувати ігрову кімнату.

Вячеслав Івашин розповів, що разом із головами усіх сільських рад Ніжинщини керівництво району прийняло рішення про проведення ремонту у дитячому відділенні за рахунок співфінансування. Пообіцяв підтримати цю добру ініціативу і Олександр Кодола. Це вже не перша подібна співпраця депутата з районом на користь ЦРЛ. Минулого року Олександр Кодола долучився до співфінансування придбання сучасного  апарату ультразвукової діагности, на це за його сприяння з фонду соціально-економічного розвитку було виділено 180 тисяч гривень.

«Я переконаний, що співпраця, об’єднання зусиль усіх громад району, усіх депутатів, представників бізнесу — єдино правильний напрямок руху до успіху, до покращання умов життя на Ніжинщині. Тільки разом ми можемо ремонтувати лікарні, облаштовувати дитячі садки та школи, покращувати інфраструктуру населених пунктів. Майбутнє району залежить від нашої спільної ефективної роботи», — наголосив депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли