Народний депутат України Олександр Кодола під час робочої поїздки до центру свого виборчого округу міста Ніжина, відгукнувся на запрошення педагогічних колективів міста і долучився до урочистостей з нагоди Дня знань. Зокрема  народний депутат сьогодні побував у на урочистостях у загальноосвітніх школах №5 та 17, гімназії №3, ДНЗ №13 «Берізка», а також Ніжинському ліцеї при НДУ ім. М. В. Гоголя.

Олександр Кодола тепло привітав дошкільнят, школярів, ліцеїстів та педагогічні колективи навчальних закладів, усіх ,хто прийшов навчатися та навчати, із Днем знань та початком нового навчального року.

На сьогодні у виборчому окрузі Олександра Кодоли немає навчального закладу, який обминула увага депутата і його команди. Адже пріоритетом у своїй роботі нардеп вважає допомогу підростаючому поколінню та розвитку освіти. Олександр Михайлович завжди наголошує. Що найкращі інвестиції у майбутнє – інвестиції у наших дітей. Саме тому за його сприяння  в школах, як наприклад ЗОШ №5 з’являються нові комп’ютерні класи, дитячі та спортивні майданчики, відбуваються ремонти приміщень та оновлюється технічна база.

І саме такі зусилля і команди Олександра Кодоли і його однодумців допомагають розвивати і виховувати майбутніх громадян України.

Саме про це він говорив у своєму вітальному слові, звертаючись, до учнів, педагогів та батьків: « «Тільки від наших спільних зусиль залежатиме, якими стануть наші діти, а ми їх хочемо бачити, розумними, впевненими у собі, патріотами і справжніми громадянами України, гордістю нашої нації!» — наголосив народний депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли