Оприлюднені результати опитування інформаційного агентства «Чернігівський монітор» щодо найбільш впливових людей Чернігівщини у 2015 році.

1000x560_bjgc5rpwios2rtbgjmzg (1)

Традицію дослідження рейтингів чернігівських політиків проект «Чернігівський монітор» розпочав ще у 2006 році. Кожен представник громадськості Чернігівщини може взяти участь у опитуванні, запропонувавши свій перелік найбільш впливових людей області. Дослідження рейтингів впливовості чернігівських політиків продовжилась і у 2015 році.
Інформаційна агенція пропонувала читачам назвати десять найбільш впливових людей Чернігівщини у 2015 році та визначити, хто з політичних, громадських діячів Чернігівщини є найбільш впливовим, а хто заслуговує таких номінацій, як «Відкриття року», «Аутсайдер року» та «Політичний довгожитель».
Голосування проходило з 25 грудня до 25 січня. Свій варіант відповіді можна було надіслати на електронну адресу або поштою, проголосувати в мережі Інтернет. Анонімні відповіді не зараховувалися.
Десятка найбільш впливових політичних діячів, на думку читачів «Чернігівського монітору» виглядає так:
1. Владислав Атрошенко,
2. Валерій Куліч,
3. Олександр Кодола,
4. Валентин Мельничук,
5. Олег Ляшко,
6. Валерій Дубіль
7. Павло Пущенко
8. Арсен Дідур,
9. Сергій Березенко,
10. Леонід Кучма.
«Відкриттям року» значна кількість читачів «Чернігівського монітору» назвала Дмитра Блауша.
Також у цій номінації неодноразово згадувався громадський діяч Олександр Гашпар та депутат облради Артур Зінов’єв.
«Аутсайдером року» був названий Микола Звєрєв. Також серед претендентів у цій номінації часто називали екс-мера Чернігова Олександра Соколова.
«Політичним довгожителем» переважна більшість читачів «Чернігівського монітору», як і у 2014 році, вказала першого заступника голови облради Валентина Мельничука. Другим у цій номінації став чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

За інформацією сайту http://monitor.cn.ua/