Народний депутат, член МДО “Депутатський контроль” Олександр Кодола висловив сподівання, що у 2017 році депутати зможуть успішно провести реформу парламенту.16194878_1374679912603262_1646492798082148915_n

“Я би хотів, щоб цього року ми реформували саму Верховну Раду, тому що питання назріло і голова Верховної Ради минулого року не раз виносив на порядок денний свою законодавчу ініціативу, яку він напрацював з Європейською місією Кокса, де експерти Європарламенту радили, як ми могли би покращити роботу Верховної Ради, змінити регламент та посилити дисципліну”, – відмітив парламентар у інтерв’ю одному з телеканалів.

Він підкреслив, що через відсутність депутатів на робочому місці дуже часто Рада не може прийняті необхідні для країни закони.

Наприклад, серед ініціатив було позбавлення депутатів частини заробітньої плати за прогули. “Для багатьох нардепів питання зарплати не є вирішальним. Багато хто прийшов захищати власні бізнес-інтереси, або розширювати бізнес-вплив. Якраз над цим і треба працювати”, – зазначив депутат.

Олександр Кодола також підкреслив що у 2017 році пріоритетним буде продовження розпочатих реформ правоохоронних органів та реформи Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, за два роки роботи Олександр Кодола не пропустив жодного засідання Верховної Ради та парламентського комітету. Таким чином, він увійшов до п’ятірки найкращих депутатів-мажоритарників.