Під час робочої поїздки у Ніжинському районі народний депутат України Олександр Кодола та голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин  побували у Вертіївській об’єднаній територіальній громаді.

Депутат і очільник району провели зустрічі із сільским головою Ігорем Морозом, директором та педагогами місцевої школи, поспілкувались із жителями Вертіївки, працівниками та депутатами сільської ради.

Вертіївська об’єднана територіальна громада є однією з перших ОТГ, що були створені в Чернігівській області. Сьогодні вона впевнено розвивається і є однією з найуспішніших в регіоні.

 Допомагає їй у цьому і народний депутат Олександр Кодола, лише минулого року за його сприяння на розвиток Вертіївської ОТГ надійшло 538 тисяч гривень з фонду соціально-економічного розвитку. За ці кошти було закуплено комп’ютерне обладнання (проектори і комплектуючі) для місцевої школи, спортивний майданчик для нещодавно створеного у Вертіївці спортклубу, облаштовано в населених пунктах громади місця відпочинку та велопарковки, встановлено сучасний зупинковий комплекс.

Під час візиту до школи Олександр Кодола особисто переконався, що закуплене за його допомоги комп’ютерне обладнання було вкрай необхідне,  адже чи не в кожному класі вчителі використовували його на уроці. А на велопарковці не було вільного місця. Вертіївська школа – ошатна, комфортна, із сучасним ремонтомІ дітей як на сільську школу тут навчається немало – 290 учнів,  що не може не радувати.

Шановні гості побували і у  новому спортивному клубі села, де встановлено боксерський ринг, татамі для боротьби, тенісний стіл. Для комфорту юних сільских спортсменів тут облаштовано душ та внутрішній туалет. А на подвір’ї за сприяння депутата встановили новенький спортивний майданчик. Спорт клуб розташовано в будівлі колишнього МНВК, котрий минулого року Ніжинська районна державна адміністрація, за рішенням районної ради, передала у власність Вертіївської громади.

Під час своїх зустрічей із мешканцями Вертіївки, вчителями, працівниками та депутатами сільської ради Олександр Кодола озвучив пріоритети своєї діяльності – це розвиток освітньої, медичної галузей, культури та підростаючого покоління.

«Сьогодні ми бачимо, як Вертіївська громада успішно розвивається. І запорука цього успіху в об’єднанні усіх: жителів громади, місцевого самоврядування, районної адміністрації, депутатів різних рівнів, людей, яким не байдужа доля громади.  Я завжди готовий простягнути руку допомоги у всіх добрих починання, що будуть корисні громаді», — наголосив депутат.

Олександр Кодола уважно вислухав і проблемні питання з якими до нього звернулися жителі Вертіївки. Зокрема їх турбують перспективи майбутнього укрупнення ОТГ, за планом до нього мають увійти ще п’ять населених пунктів, ремонт і облаштування ФАПів. Вертіївка потребує пожежного автомобіля. Дуже гострим для вертіївчан є питання збереження відділення Ощадбанку в селі.

Депутат разом із головою райдержадміністрації пообіцяв долучитися до вирішення  озвучених проблем громади.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли